yavruma dua bekliyorum

Yoruldum yahu yavruma canım kurban ama acaba bişey çıkarmı ,bir sorunmu var  diye sormaktan ve hergün ağlayarak uyumaktan yoruldum.Böyle bir testemi varmış neler varmış neler, araştır, o ilaçta neymiş, araştır .

Bana bile ağır gelirke onca şeyle nasıl başa çıkabiliyor küçücük bedeniyle . Allah yardımcımız olsun.

kafam dolumu dolu ,gözlerim her an puslu yağmur indi inecek .Birde üstüne öğütçü tesellicilerimiz var sen ağlarken isyan olur diyorlar. hamdolsun şükürler olsun diyorum ama ya ben anneyim nasıl üzülmem evladıma.

karma karışık anlattım bişey anlamadınız değilmi :((

benim 2,5 yaşında bir oğlum var iki kelimeyi biraraya getiremiyor .hamile iken grip oldum ve çok şiddetli .kulak zarımda çöküntü yaratmış ve sağır olmuştum hemen doktora gittim ve hamile olduğumu bilerik antibiyotik tedavisine başladık herşey normaldi. ta ki doğum da doktor sol elinin sadece baş ve serçe parmağı var diyene kadar.olsun dedik başka  bişeyi yok yarın çıkarsınız dediler sabah taburcu olmayı beklerken kuveze aldılar 5 gün açıklama yapmaksızın bizi tuttular.eşim şikayet etti açıklama yapmaksızın tutuyorlar bizi  diye hemen taburcu olduk.özel bir hastanede tekrar baktırdık bişeysi yokmuş.meraktan tutmuşlar.

parmağı için bişey yapılamıyormuş rapor alalım ilerde utanır belki dedik .öyle bir inceledilerki evladımı resim çeken çeken şükür tüm tahliller testlerden  geçiyor ama ben sonuçlar çıkana kadar kendimi yiyip bitiriyorum. şimdiye kadar sorun çıkmadı şükür ama bera testi olmak için kbb görmesi lazımmış götürdüm bugün kulakları tıkanıkmış ve temizleyemediler çocuğum belki çok az duyordu ve ben farkedemedim bugün yıkıldım nasıl farketmedim diye.2 ocakta testimiz olacak ve ben çok korkuyorum ya ben anneyim nasıl endişelenmeyim şimdi:((


Kaynak : demet-nehir-efe.blogcu.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !